03-06-2019

Kurs kultury chińskiej w Krynicy

Zapraszamy na kurs kultury chińskiej w Krynicy.

Instytut Konfucjusza w Krakowie już po raz szósty organizuje w tym roku szkołę letnią – wyjazdowy kurs kultury chińskiej w Krynicy, który odbędzie się w dn. 1-5 lipca 2019.

W dotychczasowych kursach wyjazdowych brali udział przede wszystkim kursanci IK w Krakowie, studenci IBiDW UJ, studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku UJ, uczestniczący w zajęciach związanych z kulturą i językiem chińskim, a także nauczyciele szkół współpracujących z IK.
W tym roku Dyrekcja IK w Krakowie postanowiła skierować ofertę wyjazdu przede wszystkim do osób, które uczestniczą w zajęciach j. chińskiego w punktach IK prowadzonych przez nasze uczelnie partnerskie oraz kadry naukowej i administracyjnej tychże uczelni.
Dzięki dofinansowaniu ze strony chińskiej, całkowity koszt wyjazdu dla uczestników z uczelni partnerskich, uwzględniający udział w warsztatach, wykładach i zajęciach taiji, noclegi oraz pełne wyżywienie to jedynie 450zł. Zgłoszenia należy przesyłać mailowo, pod adres: do 10 czerwca 2019.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.