24-09-2020

Stypendia dla studentów z Winnicy

Wydział Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Kielce ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendium jednolitych studiów magisterskich, studiów stacjonarnych pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia realizowanych na uczelni wyższej w Kielcach będących absolwentami szkół średnich i wyższych z miasta partnerskiego Kielc – Winnicy na Ukrainie.
Wnioski o przyznanie stypendium należy składać osobiście w sekretariacie Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Kielce, ul. Strycharska 6 w terminie od 1 do 15 października 2020 r. lub przesyłką pocztową na adres Urząd Miasta Kielce, ul. Rynek 1.
UWAGA!
Z uwagi na wygaszanie programu stypendialnego do dnia 30.09.2021 r. stypendia będą przyznawane jedynie studentom, którzy kontynuują studia na kolejnym roku.
Szczegółowe informacje oraz druki do pobrania znajdują się w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu ul. Strycharska 6, pok. nr 10, nr tel. 36-76-635.